Hakkımızda

Hakkımızda Toplum Tıp Merkezi

1990’li yıllardan bu yana faaliyet gösterdiği her alanda kurumsal ve güvenilir hizmet anlayışıyla fark yaratan KUT ANA SAĞLIK, sağlık sektöründeki yeni yatırımı TOPLUM TIP MERKEZİ ile tıbbi ve etik ilkelerden ödün vermeyen, hasta haklarına saygılı, uluslararası kalite standartlarında bir hizmet yapısı hedeflemektedir.


TOPLUM TIP MERKEZİ İstanbul’un kalbinin attığı Sultangazi, Arnavutköy, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Alibeyköy, Bayrampaşa gibi ana arterlere yakın konumu ile hızla gelişmekte olan Kağıthane ilçesinde bölgenin en büyük ve donanımlı özel sağlık kuruluşu olarak 1990 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hasta odaklı hizmet anlayışı, multidisipliner tedavi yaklaşımı ile yaşamın her döneminde ihtiyaç duyulabilecek her türlü sağlık hizmetini profesyonel kadrosuyla sunan hastanemiz 10.000 m2 kapalı alan üzerine inşa edilmiştir.Dünya Klasında Verdiğimiz Hizmetler

TOPLUM TIP MERKEZİ ile tıbbi ve etik ilkelerden ödün vermeyen, hasta haklarına saygılı, uluslararası kalite standartlarında bir hizmet yapısı hedeflemektedir.

Yüksek kaliteli hizmet anlayışı.

Hastanemizin amacı, hizmetten yararlananların sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır.

Modern hastane ve teknolojisi

Toplu Tıp Merkezi'nin tüm tıbbi servisleri, hastalarına daha iyi sağlık hizmeti verebilmek için, en son teknolojik gelişmeler takip edilerek, modern tıbbi cihazlarla donatılmıştır.

Müdahale için 7/24 Hazır

İnsan sağlığına saygılı ve hasta güvenliği odaklı kaliteli hizmetimizi herkes için 7/24 kesintisiz olarak sunmaya devam ediyoruz...

Sağlık sorunları için uzman danışmanlar.

Sağlık problemleriniz için hiç çekinmeden Toplum Tıp Merkezi sağlık ekibine sorularınızı sorararak danışabilirsiniz.